ÖVRIGT / Diverse / Emaljskyltar 10862351
nr 1086 2351
Emaljskyltar
5 st, modell äldre, längd: 27-123
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 januari 2017
kl 18:36:44
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr